Site Menüsü

 HABERLER
Haberler > AMBULANS RALLİSİ ÖDÜLLERİ VE YAŞAMA YOL VER KAMPAYASINDA GÖREV ALAN PERSONELLERE TEŞEKKÜR BELGESİ DAĞITILDI

AMBULANS RALLİSİ ÖDÜLLERİ VE YAŞAMA YOL VER KAMPAYASINDA GÖREV ALAN PERSONELLERE TEŞEKKÜR BELGESİ DAĞITILDI

            İl Ambulans Servisi Başhekimliği'ne bağlı Acil Sağlık İstasyonlarında görev yapan personellerinden oluşan ekiplerin katıldığı Ambulans ve Acil Müdahale Rallisi ödülleri sahiplerini buldu.

            Başhekimlik Eğitim Birimi tarafından düzenlenen ve  11 Mayıs 2016 tarihinde Antakya DSİ Parkında yapılan Ambulans Rallisinde genel klasmanda dereceye giren Ralli 1. si Ekip Swat Paramedikler, Ralli 2.si Ekip Yayladağı, Ralli 3. sü Ekip BAM ve etaplarda dereceye giren diğer ekipler 18 Mayıs 2016 tarihinde Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonunda ödüllerini aldılar.

             Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan ve tüm illerde Sağlık Müdürlüğü bünyelerinde devam ettirilen "YAŞAMA YOL VER"  kampanyasını Hatay ilinde yürüten personellere Teşekkür Belgesi verildi.

            Ödüller ve Teşekkür Belgeleri Sağlık Müdürümüz Dr. Sebahattin YILMAZ, Sağlık Müdür Yardımcıları Dr. Oğuz EKİNCİ, Sabahittin ORTAÇ, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Hüseyin VURAL, Eczacılık ve Tıbbi Cihaz Şube Müdürü Alper KARA, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Hüseyin BAYRAMOĞLU, Başhekim Yardımcısı Dr. Nazif UTMA ve Eğitim Birim Sorumlusu Dr. Kenan EKMEKÇİOĞLU tarafından sahiplerine teslim edildi.


10:57 20/05/2016


 
Web Tasarım & Programlama
ModülerWEB CMSystems